Hakkımızda

"Avukatlar asık suratlı ve sıkıcı insanlardır!"

Aslında değil. Hayatın her alanında olduğu gibi hukuk evreninde de mutlaka şahısların talep ve sıkıntılarını kolaylıkla ve belki bazen espriyle çözmek mümkün. Ceza hukukunun çetrefilli yolları, ticaret hukukunun stres dolu stratejik planlamamarı ya da icra hukukunun yorucu prosedürleri arasında herkes gibi avukatlar da yaptıkları bu kutsal işi kendilerine kolaylaştırmanın bir yolunu buluyor.

Biz de; yaptığımız işi sevgi ve özenle yapmanın yanında, sadece avukatların ya da hukuk mensubu kişilerin anlayacağı biçimden öte, hiç eğitim almamış bir kişinin dahi rahatlıkla anlayabileceği, bazen kendine dersler çıkarabileceği bir yöntem seçtik kendimize. Bu nedenle, yazdığımız dilekçeler, diğer "sıkıcı" ya da "diğerlerinden farksız" dilekçelerin bir adım önünde durdu hep. Eğer bir insanı (hakimi, savcıyı, avukatı, müvekkili, karşı tarafı) okumaya sevk edebiliyorsanız , zaten yolun %90'ını geçmişsiniz demektir.

Cübbesi sırtında, asık suratlı hukuk mensuplarından uzak durun! Hukuk çok ciddi ele alınması gereken engin bir denizdir ancak ciddiyet, asık suratlı ve sıkıcı olmak değildir!

Biz BNG Hukuk olarak, tekdüzeleşmiş müvekkil-vekil anlayışının aksine, tüm müvekkilleri ile birebir iletişim içerisinde, sürekli bilgilendirmeye dayalı bir hizmet ilişkisi kurmaktayız. Dinamik ekibimiz ile, hem kurumsal şirketlere, hem de şahıslara, hukuku ilgilendiren her aşamada en hızlı şekilde çözüm üretmekteyiz.

Ekibimiz

Burcu Uzunyol

Kurucu Ortak

Gökçe ÖZKAN

Kurucu Ortak